Menu
Your Cart

Pomadka ochronna na popękane usta 5,5ml

Pomadka ochronna na popękane usta 5,5ml
Pomadka ochronna na popękane usta 5,5ml
Pomadka ochronna na popękane usta 5,5ml
Pomadka ochronna na popękane usta 5,5ml
Pomadka ochronna na popękane usta 5,5ml
16.90 PLN
Bez podatku: 16.90 PLN
  • Dostępność:: W magazynie
  • Kod produktu: 0408S01

Opis

Pomadka do Ust SOS® FORMUŁA OCHRONNA I ŁAGODZĄCA - S.O.S LABBRA  działa szybko i bezpiecznie dzięki kompleksowi naturalnych składników aktywnych Skinsave ®,opartemu na Kaparach, Liściach Oliwnych i Opuncji zawierających:
- Flawonoidy; zawarte w Kaparze i Liściach Oliwnych mają silne właściwości kojące i łagodzące podrażnienia;
- Kwas Hydrocynamonowy z Liści Oliwy jest w stanie przeciwdziałać procesom zwyrodnieniowym naturalnych wolnych rodników;
- Cladodia Opuncji; składająca się z polisacharydów, które stymulują syntezę kolagenu, ma wpływ immunostymulujący i naprawczy skóry.
Działanie kompleksu Skinsave® uzupełnione jest również przez obecność innych aktywnych substancji naturalnych takich jak:
- Wosk Pszczeli, mający działanie odżywcze, zmiękczające i ochronne;
- Allantoina,działająca zmiękczająco i dermo-protekcyjnie;
- Witamina E, naturalny anty-wolny rodnik, które utrzymuje młodość ust.
SOS USTA® na spierzchnięte i popękane usta, to szybkie lekarstwo będące zawsze pod ręką, które promuje dobre samopoczucie Twoich ust,dzięki połączonym dwóm zasadniczym działaniom:
- Działaniu zapobiegawczemu które wykorzystywane jest po to, aby nie pozwolić na działanie czynników atmosferycznych, chroniąc i broniąc delikatną skórę warg.
- Działania naprawczemu, po agresywnym działaniu czynników zewnętrznych, opracowane do naprawy i łagodzenia spierzchniętych ust i suchej skóry.
Badania wykazały skuteczność preparatu SOS USTA® jako zabieg ochronny, uspokajający oraz zmiękczający,który poprawia kondycję warg po zaledwie codziennym 15 dniowym stosowaniu.


Testowany dermatologicznie.


SKLASYFIKOWANY JAKO KOSMETYK.

Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych