Menu
Your Cart

Gumy do żucia

Gumy do żucia
4 Gumy do żucia z ksylitolem Pasta del Capitano
CHWILOWO BRAK
Zestaw Gum Pasta del Capitano składa się z:-Guma Lodowa 30g;-Guma Pieprzowa 30g;-Guma Łagodna 30g;-Guma Cytrynowa 30g;-Szczoteczka Family Gratis!Zalety ksylitolu:- stymuluje i zwiększa produkcję śliny w jamie ustnej (suchość jamy ustnej)- zapobiega osadzaniu się złogów nazębnych- redukuje osad i kwa..
28.00 PLN
Bez podatku:28.00 PLN
Gumy do żucia Pasta del Capitano 1905 30g Gumy do żucia Pasta del Capitano 1905 30g
NA ZAMÓWIENIE
Gumy do żucia Pasta del Capitano 1905 z dodatkiem Wapnia, Fluorku oraz Ksylitolu. Zawartość Fluorku i Ksylitol zapewnia mineralizację zębów, Wapń natomiast jest niezbędny do utrzymania zębów mocnych i zdrowych.Produkt nie zawiera Cukru i Aspartamu.Guma jest doskonałym uzupełnieniem codziennej higien..
16.00 PLN
Bez podatku:16.00 PLN
Gumy do żucia z ksylitolem cytrynowe Pasta del Capitano 30g
CHWILOWO BRAK
Gumay do żucia Cytrynowe - LIME Pasta del Capitano z zawartością Cynku, Fluoru i Ksylitolu.Guma do żucia Pasta del Capitano: Optymalny sposób ochrony przed próchnicą a ponadto pozytywne oddziaływanie na różne organy ciała dzięki wysokiej zawartości w gumie cennego składnika jakim jest Ksylitol -&nbs..
7.90 PLN
Bez podatku:7.90 PLN
Gumy do żucia z ksylitolem delikatna mięta Pasta del Capitano 30g
CHWILOWO BRAK
Guma do żucia Łagodna Mięta -MENTA DELICATA z zawartością Wapnia, Fluoru oraz Ksylitolu.Optymalny sposób ochrony przed próchnicą a ponadto pozytywne oddziaływanie na różne organy ciała dzięki wysokiej zawartości w gumie cennego składnika jakim jest Ksylitol - Cukier Brzozowy.Fluor i K..
7.90 PLN
Bez podatku:7.90 PLN
Gumy do żucia z ksylitolem mięta lodowa Pasta del Capitano 30g
CHWILOWO BRAK
Gumy do żucia Mieta Lodowa - MENTA GLACIALE  z Ksylitolem i Fluorem.Optymalny sposób ochrony przed próchnicą a ponadto pozytywne oddziaływanie na różne organy ciała dzięki wysokiej zawartości w gumie cennego składnika jakim jest Ksylitol, cukier brzozowy.Zawartość Fluoru i Ksylitolu m..
7.90 PLN
Bez podatku:7.90 PLN
Gumy do żucia Mieta Pieprzowa-MENTA PIPERITA  z Fluorem oraz Mikrocząsteczkami Ksylitolu. Optymalny sposób ochrony przed próchnicą a ponadto pozytywne oddziaływanie na różne organy ciała dzięki wysokiej zawartości w gumie cennego składnika jakim jest Ksylitol - Cukier Brzozo..
8.90 PLN
Bez podatku:8.90 PLN
Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)
Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych