Menu
Your Cart

S.O.S Zęby

S.O.S Zęby

Linia S.O.S Zęby to wysoce technologiczne i innowacyjne rozwiązania, które oferują odpowiedzi na wyspecjalizowane problemy z jamą ustną: każdy produkt S.O.S Zęby jest testowany naukowo zgodnie z przepisami.

                                                         3 Czarne pasty do zębów bez fluoru
CHWILOWO BRAK
CZARNA Pasta do zębów z aktywnym węglem 75ml pochodzenia roślinnego przywraca naturalną biel zębów. Jej formuła w rzeczywistości zawiera mieszankę o porowatej strukturze, która w kontakcie z powierzchnią zębów wykorzystuje swoją zdolność pochłaniania poprzez wiązanie ze sobą substancji egzogenn..
45.00 PLN
Bez podatku:45.00 PLN
3 produkty na wybielenie zębów
CHWILOWO BRAK
Proponowany zestaw składa się z :-Czarna Pasta do zębów z aktywnym węglem pochodzenia roślinnego 75ml przywraca naturalną biel zębów. Jej formuła w rzeczywistości zawiera mieszankę o porowatej strukturze, która w kontakcie z powierzchnią zębów wykorzystuje swoją zdolność pochłaniania poprz..
40.00 PLN
Bez podatku:40.00 PLN
S.O.S Denti Protection Płyn do płukania jamy ustnej zawiera 0,12% Chlorheksydyną, składnika przeciwbakteryjnego, który:* Pomaga zapobiegać tworzeniu się płytki bakteryjnej, odpowiedzialnej w wielu przypadkach podrażnienia dziąseł i która może powodować próchnicę*CHLORHEKSYDYNA (0,12%)Jest to składni..
18.00 PLN
Bez podatku:18.00 PLN
S.O.S Pasta do zębów Ochrona zębów z chlorheksydyną 0,12%:* Chroni dziąsła i ogranicza tworzenie się płytki bakteryjnej* Działa szybko odkażająco i przeciwbakteryjnie* Wraz z płynem do płukania jamy ustnej jest wskazana dla osób z protezami, aparatami ortodontycznymi, chorobą przyzębia i podrażniony..
21.00 PLN
Bez podatku:21.00 PLN
Dr Ciccarelli Genedens Bio Rigenera Smalto-regenerująca pasta do zębów.Specjalistyczna i wysoce funkcjonalna pasta do zębów zdolna do regeneracji szkliwa zębów. Tubka bio plastikowa ze źródeł odnawialnych w pełni nadaje się do recyklingu!Jest to bezwodna pasta do zębów o niskim współczynniku tarcia ..
18.90 PLN
Bez podatku:18.90 PLN
Pasta do zębów wrażliwych bez fluoru SOS DENTI 75ml Pasta do zębów wrażliwych bez fluoru SOS DENTI 75ml
-18 %
Pasta do Zębów Wrażliwych z linii S.O.S Zęby pomaga zmniejszyć wrażliwość zębiny, przyczyniając się do remineralizacji szkliwa i naprawy mikrouszkodzeń.Pasta S.O.S Zęby Wrażliwe zawiera KALIDENT®, związek powstały w wyniku badań Laboratoriów Farmaceutycznych Dr. Ciccarelli, który:-spr..
18.00 PLN 22.00 PLN
Bez podatku:18.00 PLN
Pasta remineralizująca i regenerująca szkliwo zębów SOS DENTI 75ml. Pasta remineralizująca i regenerująca szkliwo zębów SOS DENTI 75ml.
NA ZAMÓWIENIE
 Nadszedł czas, aby poznać "KWAŚNĄ PRAWDĘ".W dzisiejszych czasach nasze zęby są o wiele bardziej narażone na kwasową erozję szkliwa niż kiedykolwiek. Erozyjne ubytki zębów, powszechnie znane jako erozja szkliwa, to coraz częstszy problem Nie lekceważ tego problemu, gdyż może się szybko przerodz..
23.00 PLN
Bez podatku:23.00 PLN
Pasta wybielająca do zębów CZARNA z aktywnym węglem SOS DENTI 75ml
-33 %
                                                                                   CZARNA ..
12.00 PLN 18.00 PLN
Bez podatku:12.00 PLN
Serum regenerujące szkliwo zębów SOS DENTI 15ml. Serum regenerujące szkliwo zębów SOS DENTI 15ml.
NA ZAMÓWIENIE
                                   ROZWIĄZANIE              Co to jest INSTANT ACTIVE PHOSPHATE?                    &nbs..
48.00 PLN
Bez podatku:48.00 PLN
Szczoteczka SOS z Węglem Aktywnym (we włosiu szczoteczki).Szczoteczka polecana w szczególności osobom borykającym się z problemem nadwrażliwości zębów.Włókna węglowe zawierają aktywny węgiel, który pozwala zahamować rozwój bakterii i zachować świeży oddech na długi czas.Włosie węglowe szczoteczki je..
9.50 PLN
Bez podatku:9.50 PLN
Dla aparatów ortodontycznych jest idealnym rozwiązaniem szczoteczka do zębów ortodontyczna Pasta del Capitano !Jej skuteczność jest gwarantowana dzięki włosiu w kształcie litery „U”,które usuwa płytkę nazębną wokół drutów, aparatów ortodontycznych i zębów, uzyskując optymalne czy..
10.00 PLN
Bez podatku:10.00 PLN
Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)
Nasza strona korzysta z plików cookie zapisywanych w Twoim komputerze. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kliknij przycisk "ZGADZAM SIĘ".
Więcej informacji znajdziesz na stronie ochrona danych osobowych