Szczoteczka Pasta del Capitano została specjalnie zaprojektowana do czyszczenia zębów osób noszących aparaty ortodontyczne. Wyprofilowane włókna skutecznie czyszczą wszystkie elementy aparatu ortodontycznego. Specjalne „wcięcie” zapewnia idealne czyszczenie zewnętrznych powierzchni.

Higiena podczas leczenia ortodontycznego nie jest łatwa, dlatego  należy zaopatrzyć się w niezbędne, specjalne produkty przeznaczone do pielęgnacji ust podczas noszenia stałego aparatu dentystycznego.
Osoby posiadające stały aparat ortodontyczny wiedzą, że szczotkowanie zębów i trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej nie zawsze jest takie proste. Odpowiednio dobrana ortodontyczna szczoteczka do zębów może pomóc zapobiec próchnicy oraz utrzymać zdrowe zęby i dziąsła.
Pielęgnacja zębów w trakcie leczenia ortodontycznego jest także bardzo wymagająca, ponieważ bardzo często resztki jedzenia i bakterie chowają się pomiędzy elementami aparatu dentystycznego, co z kolei prowadzi do powstania płytki nazębnej i sprzyja rozwojowi próchnicy.
Aby do tego nie dopuścić potrzebna jest specjalna ortodontyczna szczoteczka do zębów Pasta del Capitano.
https://annarella.pl/index.php?route=product/search&search=szczoteczka%20ortodontyczna&category_id=0
Posiada ona specjalnie skrócone na środku włosie, które pozwala na dokładniejsze czyszczenie zębów i dziąseł oraz ułatwia dotarcie do miejsc, w których zbiera się najwięcej bakterii, np. łuki, zamki, nie podrażniając przy tym dziąseł.
Podczas wyboru produktów do pielęgnacji zębów ważna jest nie tylko specjalna szczoteczka ortodontyczna, ale również specjalna pasta do zębów i płyn do płukania ust, które także można znaleźć w naszym sklepie internetowym.
https://annarella.pl/higiena/higiena-jamy-ustnej

Szczoteczka znajduje się w foliowym opakowaniu z ochronną nakładką. Dostępny w dwóch kolorach.